SUMMIT MOTORS BRATISLAVA, spol. s r.o.
autorizovaný predaj a servis vozidiel FORD
Tuhovská 9
831 07 Bratislava

Tel: 02/ 33 52 62 55
Fax: 02/ 33 52 62 75
ford.ba@summit.sk

NÁJDI NA MAPE

OTVÁRACIE HODINY CEZ VIANOCE tu

PREDAJ VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h
sobota: 9.00 - 13.00 h

SERVIS VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 6.00 - 21.30 h

KLAMPIARSKE A LAKOVACIE PRÁCE:
pondelok - piatok: 7.00 - 18.00 h

NÁHRADNÉ DIELY:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h

JAZDENÉ VOZIDLÁ:
pondelok - piatok: 8.00 - 16.30 h

VYVOLÁVACÍ SYSTÉM

U NÁS V RADE ČAKAŤ NEMUSÍTE, MY MÁME VYVOLÁVACÍ SYSTÉM

Možno sa pýtate, prečo sme zaviedli vyvolávací systém, ak zákazník musí byť objednaný na servis či reklamácie v záruke dopredu. Aj napriek tomu, že sme zaviedli objednávkový systém, zákazníci často nerešpektovali dohodnutý termín a prichádzali neskoro. Tým obsadzovali termíny prijímacím technikom a zákazníkom, ktorí boli objednaní na nasledujúci termín a prišli včas. Kvôli meškaniu zákazníka so skorším termínom museli další zákazníci čakat dlhšie, pričom nám vznikali rady pred príjmom do servisu. Nespokojní zákazníci sa domnievali, že na vine sme my. Žial, dochvílnosť zákazníkov nevieme ovplyvniť. Vyvolávací systém tento problém rieši. Zákazník meškajúci viac ako 10 minút dostane poradové číslo, ktoré vyvolávací systém vygeneruje s poznámkou, že sa má o voľnom termíne informovať u asistentky servisu na recepcii. Oneskorený zákazník teda bude čakať na voľný termín, alebo na voľný čas, ktorý môže vzniknúť. Na druhej strane, zákazník, ktorý prišiel načas, nebude čakať. Prípadne len chvílu, ktorú môže využiť na posedenie vo Ford Cafe pri dennej tlači a káve zdarma. V showroome, ako aj v kaviarni sa nachádzajú displeje vyvolávacieho systému, na ktorých je zobrazené číselné poradie k jednotlivým pracoviskám.

JEDNODUCHÉ A ZROZUMITEĽNÉ POUŽITIE

Vyvolávací systém je súčasťou recepčného pultu. Hlavné menu sa nachádza hneď na úvodnej obrazovke, kde máte štyri možnosti výberu medzi pracoviskami:

  1. servis a opravy,
  2. reklamácie v záručnej dobe,
  3. náhradné diely,
  4. klampiarske a lakovacie práce.

Návšteva prvých dvoch pracovísk si vyžaduje dopredu dohodnutý termín. Môžete tak spraviť

telefonicky: 02 33 52 62 62,
mailom: servis.ba@ford.sk,
elektronickým formulárom na našej stránke alebo osobne.

Dotykom na obrazovke si zvolíte pracovisko. Ak ste prišli navštíviť servis alebo reklamácie v záručnej dobe, nasledujúcim krokom bude zadať evidenčné číslo vozidla. Systém tento údaj spracuje a vyhľadá váš dohodnutý termín, na základe ktorého si odoberiete poradový lístok.

Zákazníci náhradných dielov a klampiarskych a lakovacích prác si po voľbe pracoviska len jednoducho odoberú poradový lístok.

V prípade akéhokoľvek problému s použitím vyvolávacieho systému vám pomôže recepčná.

tu