SUMMIT MOTORS BRATISLAVA, spol. s r.o.
autorizovaný predaj a servis vozidiel FORD
Tuhovská 9
831 07 Bratislava

Tel: 02/ 33 52 62 55
Fax: 02/ 33 52 62 75
ford.ba@summit.sk

NÁJDI NA MAPE

OTVÁRACIE HODINY CEZ VIANOCE tu

PREDAJ VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h
sobota: 9.00 - 13.00 h

SERVIS VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 6.00 - 21.30 h

KLAMPIARSKE A LAKOVACIE PRÁCE:
pondelok - piatok: 7.00 - 18.00 h

NÁHRADNÉ DIELY:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h

JAZDENÉ VOZIDLÁ:
pondelok - piatok: 8.00 - 16.30 h

NOVÉ ZA STARÉ

Pri najbližšej návšteve showroomu Ford na Zlatých pieskoch, napríklad pravidelnej prehliadke, vám vypracujeme nezáväznú „Špeciálnu ponuku" na odkúpenie vášho vozidla. Obsahom tejto ponuky, okrem ceny za vaše vozidlo, bude i cena za nový preferovaný model Ford znížená o sumu za jazdené vozidlo. K tomu vám ešte nastavíme výhodné financovanie šité na mieru, poistenie a darček, ktorý od nás získate k novému vozidlu. Špeciálna ponuka je len pre Vás a je časovo limitovaná. Môžete si ju vziať domov, premyslieť a v prípade, že vás ponuka osloví, budeme radi, ak nás budete kontaktovať.

JAZDENÉ VOZIDLO ZO
SUMMIT MOTORS BRATISLAVA

Vlastníte starší model Fordu a chcete ho predať, alebo máte práve o starší model záujem? Kontaktujte našich predajcov a informujte sa o možnostiach výkupu alebo kúpy jazdeného vozidla s garanciou 100%.

Vozidlá, ktoré vykupujeme či ponúkame na predaj, sú vozidlami so známou históriou - navštevovali náš servis. Zameriavame sa na vozidlá s vekom do štyroch rokov, s počtom najazdených kilometrov do 100-tisíc. V ponuke na predaj sú vozidlá našich zákazníkov, ale aj naše služobné a predvádzacie vozidlá. Veríme, že práve takéto jazdené vozidlá oslovia zákazníkov zaujímajúcich sa o jazdené vozidlá.

Veľakrát stačí pohľad na logo a je jasné, že výrobok alebo služba pochádza od niekoho, kto garantuje kvalitu. Pohľad na naše logo na jazdenom vozidle Vás informuje, že vozidlo bolo skontrolované v našom autorizovanom servise a korektne pripravené pre nového majiteľa.

tu