SUMMIT MOTORS BRATISLAVA, spol. s r.o.
autorizovaný predaj a servis vozidiel FORD
Tuhovská 9
831 07 Bratislava

Tel: 02/ 33 52 62 55
Fax: 02/ 33 52 62 75
ford.ba@summit.sk

NÁJDI NA MAPE

OTVÁRACIE HODINY CEZ VIANOCE tu

PREDAJ VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h
sobota: 9.00 - 13.00 h

SERVIS VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 6.00 - 21.30 h

KLAMPIARSKE A LAKOVACIE PRÁCE:
pondelok - piatok: 7.00 - 18.00 h

NÁHRADNÉ DIELY:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h

JAZDENÉ VOZIDLÁ:
pondelok - piatok: 8.00 - 16.30 h

DUÁLNE VZDELÁVANIE
V SUMMIT MOTORS BRATISLAVA

ČAS, KEĎ SA MÁ MLADÝ ČLOVEK ROZHODNÚŤ, AKÝM SMEROM SA BUDE UBERAŤ JEHO PRACOVNÝ ŽIVOT, SA ZAČÍNA UŽ PRI HĽADANÍ STREDNEJ ŠKOLY.

Výber odboru často ovplyvňujú oblasti, o ktoré sa zaujíma, veci a činnosti, ktoré ho bavia, tradícia profesie v rodine alebo rady rodičov. Najvyhľadávanejšie profesie na trhu práce sú služby a profesie vyžadujúce si vysoký stupeň technických zručností. Voľba takejto profesie je zárukou budúcej zamestnanosti, odborného a profesionálneho rastu v danom odvetví.

V duálnom vzdelávaní nezavážia len školské výsledky, ale tiež nadšenie žiakov a ich záujem o svet techniky. Žiaci sa pripravujú nielen na povolanie, ale často sa z nich stávajú vedúci zamestnanci a podnikatelia.

V spolupráci so strednou odbornou školou* (zapojenou do duálneho vzdelávania) ponúkame mladým ľudom so záujmom o motorové vozidlá dokonalú prípravu pre svoje ďalšie zamestnanie. Prax prebieha v priestoroch našej spoločnosti a výhodou je možnosť získať pracovnú zmluvu už počas štúdia.

Naša spoločnosť Summit Motors Bratislava, spol. s r.o., je najväčším dílerom vozidiel Ford na Slovensku.

Druhým pilierom našich činností po predaji vozidiel sú popredajné služby, teda záručný i pozáručný servis vozidiel a predaj náhradných dielov. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o vozidlá, všetky poskytované služby sú na vysokej profesionálnej úrovni. Naše dielne (mechanická, klampiarska a lakovnícka) sú vybavené najmodernejšími diagnostickými, opravárenskými technológiami a špeciálnymi prípravkami. Ale čo nás robí výnimočnými, sú naši zamestnanci. Máme tím skúsených a pravidelne školených mechanikov, ktorí sú skutočne najväčší profíci v odbore.

*V súčasnosti spolupracujeme so Strednou odbornou školou automobilovou na ulici J. Jonáša v Bratislave.


Potrebujete viac informácií o spoločnoti Summit Motors Bratislava, spol. s r. o. a duálnom vzdelávaní u nás, chceli by ste vidieť priestory dielní a spôsob práce? Kontaktujte nás mailom na chudinova@summit.sk a dohodnite si stretnutie.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Leták duálne vzdelávanie
Zmluva o duálnom vzdelávaní so SOŠ automobilovou na ul. J. Jonáša

AKÉ BENEFITY ZÍSKA ŽIAK DUÁLNEHO VZDELÁVANIA S PRAXOU V NAŠEJ SPOLOČNOSTI?

  1. Bude sa pripravovať v reálnych podmienkach servisného pracoviska spoločnosti.
  2. Získa pracovné návyky už počas štúdia a začlení sa do pracovného kolektívu, ktorý ho bude počas štúdia podporovať a usmerňovať.
  3. Získa odborné vzdelanie s použitím najnovších technológií, zariadení a materiálov, ktorými dielne spoločnosti Summit Motors Bratislava disponujú.
  4. Získa finančnú podporu prostredníctvom motivačného štipendia (odmeny za produktívnu prácu).
  5. Získa možnosť rozšíriť učebnú zmluvu o pracovnú zmluvu uzatvorenú s našou spoločnosťou.
  6. Praxou u nás skráti adaptačnú fázu pri nástupe do pracovného pomeru a rýchlejšie dosiahne pracovný výkon i lepšie mzdové ohodnotenie.

Barny (17 r.)

učeň, 2. ročník
odbor: autoopravár
„Super kolektív, autorizovaný servis FORD, moderné vybavenie dielní. Som rád, že tu môžem získať skúsenosti."

tu