SUMMIT MOTORS BRATISLAVA, spol. s r.o.
autorizovaný predaj a servis vozidiel FORD
Tuhovská 9
831 07 Bratislava

Tel: 02/ 33 52 62 55
Fax: 02/ 33 52 62 75
ford.ba@summit.sk

NÁJDI NA MAPE

OTVÁRACIE HODINY CEZ VIANOCE tu

PREDAJ VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h
sobota: 9.00 - 13.00 h

SERVIS VOZIDIEL:
pondelok - piatok: 6.00 - 21.30 h

KLAMPIARSKE A LAKOVACIE PRÁCE:
pondelok - piatok: 7.00 - 18.00 h

NÁHRADNÉ DIELY:
pondelok - piatok: 8.00 - 18.00 h

JAZDENÉ VOZIDLÁ:
pondelok - piatok: 8.00 - 16.30 h

ORIGINÁLNY NÁHRADNÝ DIEL FORD

Kúpa neoriginálnych a lacnejších dielov je často zdôvodňovaná vekom vozidla a vyššou cenou originálu. O cene však treba hovoriť vždy spolu s hodnotou, ktorá odráža kvalitu a životnosť. Ford na výrobu originálnych dielov používa špičkové technológie a najkvalitnejšie materiály.

Preto cena odzrkadľuje skutočnú hodnotu dielu. Váš niekoľkoročný Ford sa práve používaním neoriginálnych náhradných dielov stáva časom už len svojou zlou napodobeninou. Ak začnete používať neoriginálne náhradné diely, vystavujete sa riziku. Kvalitu a životnosť Vám nikto nezaručí. Napríklad lacné brzdové doštičky je nutné vymieňať oveľa častejšie ako originál od Fordu. Pri karosárskych dieloch sú originálne diely vždy výrobcom testované v bariérových testoch.

Ford v týchto testoch získava veľmi vysoké bezpečnostné hodnotenia vo všetkých kategóriách (Euro NCAP). Ford ručí za materiál použitý na svojich vozidlách. Nikto však nevie odhadnúť, ako sa karoséria zachová pri nehode, kde boli nahradené originálne diely neoriginálnymi, alebo ak bol použitý iný spôsob opravy ako odporúčaný výrobcom. Nezanedbateľným faktom je, že pri spomínaných neoriginálnych karosárskych dieloch môžu byť i veľkostné odchýlky. Tie môžu spôsobiť problém pri montáži a dolícovaní, čím si oprava vyžaduje dlhší čas. Nepríjemne Vás môže prekvapiť i slabšia korózna odolnosť.

ukážky použitia neoriginálnych náhradných dielov

PREČO NÁHRADNÉ DIELY FORD?
ABY VÁŠ FORD ZOSTAL FORDOM.

  1. NAVRHNUTÉ ŠPECIÁLNE PRE VÁŠ FORD.
  2. TESTOVANÉ NA BEZPEČNOSŤ PODĽA NORIEM FORD.
  3. VYSOKÁ KVALITA.
  4. DLHÁ ŽIVOTNOST.
  5. PRESNÁ MONTÁŽ.
  6. ZÁRUKA.
tu